fbpx
  • Home

Dla kogo CAVIO hairLover?

Dla kogo CAVIO hairLover?

Produkt jest rozwiązaniem szeregu problemów:

Osoby chcące poprawić jakość (grubość i gęstość) zarostu i włosów.

FAKT: Pobudzenie mikrokrążenia, które ma miejsce przy zabiegu pomaga w doprowadzeniu składników odżywczych do skóry i cebulek włosów. Peeling kawitacyjny oczyszcza skórę z nadmiaru łoju, który może blokować dostęp skóry do powietrza, przez co włosy słabiej rosną. Włosy dotlenione, oczyszczone i odżywione stają się grubsze, pełniejsze, gęstsze i uniesione od nasady.

Osoby chcące stymulować porost włosów.

FAKT: Peeling kawitacyjny wpływa pozytywnie na mikrokrążenie, które pobudza porost włosów. Ponadto odblokowuje zapchane mieszki włosowe, co pozwala na dotlenienie skóry.

Osoby mierzące się z problemami skórnymi. 

FAKT: Szacuje się, że 85% Polaków ma problemy z włosami. Wg badań najpopularniejsze problemy to łupież (28%), która dotyka głównie mężczyzn. 20% ma problemy z przetłuszczaniem się włosów (równo kobiety i mężczyźni). Wypadanie dotyczy 27% (głównie kobiet). 15% wskazuje, że nie ma problemów z włosami, z czego 11% to mężczyźni, a 4% to kobiety. 76% deklaruje, że poszukuje informacji na temat pielęgnacji włosów. 

Osoby chcące profilaktycznie zadbać o skórę głowy. 

FAKT: Warto zadbać o skórę głowy, która jest obciążana różnego rodzaju lakierami, pomadami oraz pastami. CAVIO hairLover w tym momencie sprawdzi się idealnie aby oczyścić skórę głowy, skórę twarzy pod zarostem oraz włosy.

Osoby z zarostem na twarzy chcące oczyścić skórę pod brodą oraz osoby chcące stymulować porost zarostu na twarzy. 

FAKT: Według badań 60% mężczyzn w wieku 18-64 lat, czyli około 7,5 miliona mężczyzn, nosi kilkudniowy zarost lub brodę. Za to ok. 5,5%, czyli ok. 700 tysięcy mężczyzn w Polsce chodzi regularnie do barbera.