fbpx

Pytania i odpowiedzi

CAVIO hairLover

Peeling kawitacyjny jest sprawdzoną, przebadaną i powszechnie sprawdzoną metodą w walce z niedoskonałościami skóry. Usuwa zanieczyszczenia, martwy naskórek i resztki kosmetyków z powierzchni skóry poprzez zjawisko kawitacji, które widoczne jest w postaci „wodnej mgiełki”. Oznacza to, że szpatułka kawitacyjna doprowadza do gwałtownego pękania mikroskopijnych pęcherzyków, które prowadzą do oczyszczenia i odsłonięcia młodszej warstwy skóry. Cały zabieg jest bezbolesny, bezpieczny i przyjemny. Dotychczas wykonywano zabieg tradycyjną głowicą do eelingu kawitacyjnego, natomiast CAVIO hairLover posiada specjalnie dostosowany grzebień kawitacyjny, dzięki czemu zabieg jest precyzyjny i przyjemny w wykonaniu.

Nie zaleca łączyć się peelingu kawitacyjnego z innymi peelingami. Zbyt duże złuszczenie może spowodować podrażnienia i suchość skóry głowy lub skóry twarzy pod zarostem.

Szampon należy dobrać do potrzeb włosów i skóry głowy. Jeżeli nie masz pewności co do potrzeb Twojej skóry głowy i włosów, odwiedź gabinet trychologiczny lub wybrany salon, który pomoże dobrać odpowiednie kosmetyki.

CAVIO hairLover wspomaga porost włosów poprzez odsłonięcie młodszej warstwy skóry oraz mikromasaż. Dzięki oczyszczeniu z zanieczyszczeń, łoju oraz martwego naskórka włosy mają ułatwiony dostęp do powietrza, a skóra jest gotowa do przyswajania składników aktywnych z ampułek i odżywek.

W przypadku skóry normalnej peeling kawitacyjny zaleca się wykonywać raz na 2 tygodnie.

Jeżeli jednak skóra głowy lub twarzy w przypadku zarostu jest problematyczna, na której występuje zwiększona produkcja łoju, łupież, świąd, itp., peeling kawitacyjny można wykonywać nawet raz w tygodniu. Peeling pomaga wówczas odblokować zaczopowane ujścia gruczołów łojowych, pozbyć się martwych komórek, przez co skóra zostaje dotleniona, pobudza się mikrokrążenia, a w związku z tym zaczyna zdrowo funkcjonować.  

Jeżeli nie wiesz jaką masz skórę, odwiedź eksperta (np. trychologa), a na pewno odpowie na Twoje pytania i określi stan i rodzaj Twojej skóry.

Wskazane jest, aby po zabiegu z użyciem CAVIO hairLover peelingu kawitacyjnego skóry głowy i zarostu wmasować w skórę odpowiednio dobraną ampułkę, wcierkę bądź nałożyć przeznaczoną do pielęgnacji skóry głowy lub zarostu odżywkę, maskę lub spray.

Gwarancja na urządzenie to 24 miesiące.

Rozrusznik serca i metalowe implanty, pompa infuzyjna, niewyrównana cukrzyca, obecne w polu zabiegu implanty metalowe i zaburzenia czucia, wyniszczenie organizmu, infekcje wirusowe, grzybicze i bakteryjne w miejscu zabiegu, zaawansowana osteoporoza, bardzo liczne teleangiektazje, zakrzepowe zapalenie żył w miejscu zabiegu, zaburzeniami układu sercowo-naczyniowego, części metalowe w ciele, zabiega chirurgiczny, otwarte rany oraz widoczne zmiany skórne tj. ropne zmiany, wycieki, zapalenie skóry oraz epilepsja i wrażliwość elektromagnetyczną, ciąża. Wszelkie ostrzeżenia znajdują się w instrukcji obsługi.

Efektów można spodziewać się po pierwszym użyciu. Skóra natychmiast zostaje oczyszczona, co skutkuje uniesieniem włosów od nasady, większą objętością oraz uczuciem odświeżenia. 

W celu uzyskania najlepszych efektów zabieg należy wykonywać raz na 2 tygodnie (w przypadku skóry normalnej). Wówczas w zależności od indywidualnych predyspozycji przyspiesza wzrost włosów, zwiększa się ich liczba oraz zmniejsza się wypadanie włosów. Efekt zależy również od stosowanych ampułek/wcierek oraz innych kosmetyków. 

W przypadku skóry tłustej lub na przykład łupieżu tłustego zabieg można wykonywać częściej, nawet raz w tygodniu. 

Grzebień kawitacyjny CAVIO hairLover jest przystosowany do pracy z włosami. 

Urządzenie CAVIO hairLover jest przystosowane do pracy z zarostem. Pomaga dotrzeć w trudno dostępne miejsca pod włosami na skórze twarzy. Oczyszcza i złuszcza martwy naskórek, dzięki czemu walczy z niedoskonałościami skóry. Warto stosować w przypadku każdego rodzaju skóry, nawet wrażliwej, naczyniowej i tłustej.  

W przypadku zastosowania się do instrukcji nie ma powodów do obaw 😊 CAVIO hairLover jest przystosowane do każdego rodzaju skóry.

Zabieg nie ma wpływu na elektryzowanie się włosów.

Płatność

Oferujemy możliwość płatności za pośrednictwem bramki płatniczej Paynow, która umożliwia płatność przelewem online, kartą płatniczą lub BLIKiem oraz Google Pay. Umożliwiamy również płatność za pobraniem oraz tradycyjnym przelewem.

Dostawa

Zamawiając CAVIO hairLover możesz wybrać jedną z następujących form dostawy: 

  • dostawa do Paczkomatów InPost,
  • przesyłka kurierska,
  • przesyłka kurierska pobraniowa.

Jeśli CAVIO hairLover jest dostępny, to wysyłamy przesyłkę w następnym dniu roboczym od dnia złożenia zamówienia.

CAVIO hairLover można zamówić wyłącznie z dostawą do domu lub do Paczkomatu InPost gdyż nie posiadamy jeszcze sklepu stacjonarnego.

Nasze produkty wysyłamy, także zagranicę, ale koszt dostawy ustalany jest indywidualnie. W tym celu prosimy o kontakt mailowy na adres kontakt@cavio.pl.

Oferujemy możliwość płatności za pośrednictwem bramki płatniczej Paynow, która umożliwia płatność przelewem online, kartą płatniczą lub BLIKiem oraz Google Pay. Umożliwiamy również płatność za pobraniem oraz tradycyjnym przelewem.

Umożliwiamy zwrot produktów bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od jego otrzymania.

Celem zwrotu zamówienia prosimy o napisanie maila na adres kontakt@cavio.pl z informacją o chęci zwrotu oraz wysłanie zamówienia na adres: al. Niepodległości 73/20, 43-100 Tychy.

Zwrot

Umożliwiamy zwrot produktów bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od jego otrzymania.

Celem zwrotu zamówienia prosimy o napisanie maila na adres kontakt@cavio.pl z informacją o chęci zwrotu oraz wysłanie zamówienia na adres: al. Niepodległości 73/20, 43-100 Tychy.

Gwarancja

Na wszystkie nasze produkty dajemy 24 miesiące gwarancji.

W przypadku awarii urządzenia prosimy o napisanie maila na adres kontakt@cavio.pl z informacją na czym polega awaria oraz wysłanie uszkodzonego produktu na adres al. Niepodległości 73/20, 43-100 Tychy.

Zamów teraz

CAVIO hairLover
CAVIO hairLover
-8%
369,00 

CAVIO hairLover

CAVIO hairLover oczyszcza skórę głowy z nadmiaru sebum, resztek kosmetyków, zrogowaciałego naskórka oraz łupieżu. Dzięki czemu włosy są zdrowsze, lżejsze i uniesione od nasady. 
Compare