fbpx

O nas

Firma CAVIO jest wynikiem prac polskich naukowców nad stworzeniem innowacyjnego urządzenia o potencjale międzynarodowym. Przedstawia myśl oraz siłę i możliwości polskich przedsiębiorców do rozwijania produktów o zasięgu globalnym promując przy tym polski biznes. Marka powstała w trosce o zdrowie włosów i skóry głowy. Nazwa firmy pochodzi od zjawiska fizycznego, na którym oparta jest zasada działania flagowego urządzenia czyli kawitacji, ale też blisko jej do kawioru symbolizując wyjątkowość oraz głębokie wartości zdrowotne. Uskrzydlone logo symbolizuje wolność i zwycięstwo w walce o osiąganie zamierzonych celów, ale też radość, którą produkty CAVIO zapewniają. 

Flagowe urządzenie hairLover powstało z miłości do zdrowych i pięknych włosów, które może mieć każdy z nas odpowiednio o nie dbając. Jego głowicę dostosowano do pracy ze skórą głowy i zarostem. Zabieg peelingu kawitacyjnego jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i najczęściej stosowanych zabiegów w medycynie estetycznej i kosmetologii. Jest bezpieczny, bezbolesny i przyjemny. Może być wykonywany zarówno w zaciszu domowym, jak i gabinecie kosmetycznym. Peeling kawitacyjny w połączeniu z substancją odżywczą i/lub np. ultradźwiękami czyni zabieg jeszcze bardziej efektywnym i dogłębnym.

Urządzenie CAVIO hairLover do peelingu kawitacyjnego skóry głowy i zarostu jest objęte ochroną patentową przez Urząd Patentowy. 

Urządzenie CAVIO hairLover zostało nagrodzone I miejscem w konkursie dla Start-upów „Mój pomysł na biznes” o wieloletniej tradycji, organizowanego przez Politechnikę Śląską.

Misją CAVIO jest dawanie radości oraz poprawa samopoczucia i codziennego życia każdego człowieka.

Zamów teraz

CAVIO hairLover
CAVIO hairLover
-8%
369,00 

CAVIO hairLover

CAVIO hairLover oczyszcza skórę głowy z nadmiaru sebum, resztek kosmetyków, zrogowaciałego naskórka oraz łupieżu. Dzięki czemu włosy są zdrowsze, lżejsze i uniesione od nasady.