fbpx
  • Home

Rewolucja na rynku – CAVIO hairLover 

Rewolucja na rynku – CAVIO hairLover 

CAVIO hairLover to innowacyjne urządzenie wykorzystujące zaawansowaną technologię czyszczenia, złuszczania i poprawy stanu skóry. 

Wykorzystanie zjawiska peelingu kawitacyjnego, pozwala na głębokie oczyszczanie skóry z toksyn i zanieczyszczeń. 

W wyniku stosowania CAVIO hairLover włosy staną się gęstsze, grubsze oraz nastąpi ich lepszy porost.

CAVIO hairLover oczyszcza skórę głowy i twarzy pod zarostem z nadmiaru sebum, resztek kosmetyków, zrogowaciałego naskórka oraz łupieżu. Dzięki czemu włosy zdrowsze, lżejsze
i uniesione od nasady.

Jako jedyne na rynku posiada przystosowaną głowicą w formie grzebienia, który pozwala na dotarcie do skóry głowy lub twarzy w przypadku zarostu. 

Zdrowotna zasada działania zjawiska kawitacji polega na powstawaniu pęcherzyków gazowych. 

Zabieg jest bezbolesny i przyjemny. Wykonywać go można w ramach kuracji, ale również jednorazowo, w zależności od potrzeb skóry. Kawitacja pozytywnie działa również na głębsze warstwy naskórka, dlatego po peelingu dobrze jest dostarczyć skórze różne aktywne składniki w zależności od jej kondycji i potrzeb.

Jako jedyny peeling nie narusza struktury włosa. Peelingi chemiczne czy enzymatyczne mogą podrażnić lub zniszczyć strukturę włosa, ponieważ nie jest możliwe nałożenie go unikając styku z włosami. Peeling mechaniczny (drobno- lub gruboziarnisty) może podrażnić zarówno skórę głowy, jak
i strukturę włosów. Dodatkowo włosy po peelingu ziarnistym bez umycia często są ciężkie, ponieważ dodawane są tam oleje, aby łatwiej wypłukać ziarenka z włosów.

Produkt jest jedyny w swoim rodzaju, nie istnieje na rynku urządzenie do peelingu kawitacyjnego skóry głowy i zarostu. Wynaleziona głowica umożliwia efektywne przeprowadzenie zabiegu na skórze pokrytej włosami. 

Produkt jest chroniony przez Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej.